Reference a partneři

Reference


M. Fiedlerová – Pocínovice

Spolupráce s paní doktorkou byla velice příjemná, a hlavně v návrhu zahrady vyřešila nejen vše, o co byla požádaná, ale její návrh řešil i další problémy, které jsem považovala za dané lokalitou, tudíž nezměnitelné, a také obsahoval několik skvělých nápadů. Byla jsem moc ráda, že jsem o pomoc s plánováním naší zahrady ve svažitém terénu požádala, protože mě samotnou by tak elegantní a praktické řešení nenapadlo.

 

R. Janoušková – Na dvorku z.s., Plzeň

Se spoluprací na studii a následném projektu zahrady školky Na dvorku jsem byla velmi spokojená. Projekt byl úspěšný a získal dotaci ze Státního fondu životního prostředí. Zahrada slouží již několik roků dětem i dospělým k jejich velké spokojenosti. 

 

D. Skolková – Svojkovice

Spolupráce na návrhu zahrady byla perfektní. Paní Svobodová se přijela podívat a hned první nákres byl dle našich představ. Jelikož realizaci provádíme sami, tak to jde velice pomalu.

 

S. Mielke – Vochov

Spolupráce s paní Šárkou Svobodovou vznikla milou náhodou a jsem za ni velmi vděčná. Podařilo se ji naplánovat prostor kolem domu s vytvořením krásné zahrady, která by nabízela místo k odpočinku a setkání s rodinou a přáteli.
Osobně jsme se vždy setkali k projednání plánu, jak bych si zahradu představovala.
Paní Šárce přeji spoustu originálních a jedinečných realizací. Ať jí její nadšení a chuť vytvářet krásná díla ještě dlouho vydrží!

 

Partneři

 

DREAMPLANT - webdesign a marketing Plzeň